O nas

Projekt bez nazwy - 2024-01-18T084135.173

Patrycja Sieczkowska

Sweets Designer

Nazywam się Patrycja Sieczkowska, postanowiłam swoją wyobraźnię przenieść na słodycze, aby móc dzielić się z Wami pasją.

Wszystko zaczęło się w 2022 roku, kiedy podczas urlopu wychowawczego szukałam swojej drogi. Zawsze tworzenie było dla mnie pasjonujące. Podczas urodzin mojego synka Tymona, postanowiłam przygotować dla bliskich pierwszą porcję personalizowanych słodyczy, spodobały im się na tyle, że postanowiłam pokazać je większej ilości osób, dzięki temu jesteś teraz tutaj.

Kiedy bardzo długo o czymś myślimy, to to coś zaczyna istnieć naprawdę. Bo wcale nie jest tak, że wszystko, co powstaje tylko w naszych myślach, jest na niby, a wszystko inne istnieje naprawdę. Czasem to, co powstaje w naszych myślach, jest prawdziwsze niż wszystko inne.

Franz Hohler

Moja filozofia

Chcę przekazywać w Wasze ręce produkty, które sama chciałabym otrzymać. Staram się dopilnować każdego detalu, dobieram składniki tylko najwyższej jakości, tworzę otoczkę do wybranej okoliczności tak jak sama ją odczuwam. Z tego względu, że słodycze, które tworzę, są często przekazywane jako prezent, staram się aby opakowanie oddawało charakter pracy, tak aby całkoształt ze sobą współgrał.

Shopping Cart